BUDUJEMY HALE STALOWE, ŻELBETOWE I
Z DREWNA KLEJONEGO:

- PRODUKCYJNE

- MAGAZYNOWE

- BIUROWCE

- HOTELE

- SALONY SPRZEDAŻY

- OBIEKTY ROLNICZE

​​​- CHŁODNIE I MROŹNIE

 

+48 91 483 11 00

biuro@multiprojekt.biz

O FIRMIE

 

FHU Multi Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. skupia swoją działalność  na kompleksowym opracowaniu dokumentacji projektowej oraz wykonaniu pod „klucz” obiektów kubaturowych, głównie magazynowo-produkcyjnych i biurowych, dla wszelkich gałęzi przemysłu, z wykorzystaniem konstrukcji stalowych  ASTRON.

 

Nasza firma, realizując od ponad 20 lat z powodzeniem szereg inwestycji, może pochwalić się licznymi referencjami. Fakt ten, w połączeniu z bardzo dobrą jakością oferowanych produktów, a także atrakcyjnymi cenami oraz terminem wykonania, znajduje swoje odbicie  w już posiadanym portfelu zamówień  na przyszły rok.

Z roku na rok Spółka  rozbudowuje bazę sprzętową, aby poziom świadczonych usług  utrzymywać na najwyższym  poziomie i w najwyższym standardzie. Chcąc spełnić wymagania stawiane przez dynamiczny rozwój rynku, firma nieustannie doskonali posiadane umiejętności i podnosi kwalifikacje swoich pracowników.

 

 

Ostatnie lata  były okresem bardzo dynamicznego rozwoju Spółki. Przez te lata firma  osiągnęła pełną dojrzałość i stabilizację stawiając na optymalizację, dobrą organizację i współpracę w zespole.

Mamy nadzieję, że ta krótka charakterystyka naszej firmy zachęci Państwa do współpracy.

SIEDZIBA FIRMY

1/3

DIAMENT POLSKIEJ JAKOŚCI W BUDOWNICTWIE 2017

Decyzją Rady Programowej i Organizatorów Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki"

Diament Polskiej Jakości

w Budownictwie otrzymała nasza firma.

1/2

CERTYFIKAT ZŁOTY PŁATNIK 2015

Certyfikat ZŁOTY PŁATNIK 2015 przyznany firmie FHU MULTI PROJEKT Sp. z o.o. Sp.k. za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2015 roku.

Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

Certyfikat Złoty Płatnik zrzesza grono sprawdzonych kontrahentów.

więcej na:

http://www.zlotyplatnik.pl/

 

ŁĄCZNA POWIERZCHNIA ZREALIZOWANYCH OBIEKTÓW - OK. 600 000 m2

DOŚWIADCZONA KADRA KIEROWNICZA I INŻYNIERSKA

 

KONTAKT:

ADRES:

FHU Multi Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

 

70-526 Szczecin

ul. Mazowiecka 13B

Tel: + 48 91 483 11 00

© 2016 by Manek

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now